TELLİOĞLU GRUBU                      
 
 


 


1940 Tarihinde merhum Şuayip TELLİOĞLU' nun başlattığı misyonu,
bugün merhumun 6 oğlu TELLİOĞLU kardeşler olarak yürütmektedir. Firmamız inşaat ve gayrimenkul alım- satımı sektöründe İstanbul – Avrupa yakası, Tekirdağ – M. Ereğlisi, Tekirdağ – Çorlu ve İzmir – Menemen bölgelerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

TELLİOĞLU Grup, tamamladığı işler ve gerçekleştirdiği projeleri referans ve tanıtım olarak sunma prensibini benimsemektedir. 2006 yılına kadar büyük çoğunluğu İstanbul'da olmak üzere yaklaşık 700.000 m2 konut ve işyeri tamamlamış, muhtelif yerlerde yaklaşık 1.000.000 m2 gayrimenkul alım ve satımı gerçekleştirmiştir.

Firmamız gerçekleşen faaliyetlerinin ve taahhütlerinin tamamını öz sermayesiyle gerçekleştirme esası ile hareket etmektedir. Faaliyette bulunduğumuz sektörde teknik hataların ve / veya yanlış uygulamaların can güvenliğini tehdit ettiği gerçeğinden hareketle oluşturduğumuz kalite anlayışımız, güven kavramına yaklaşımımızın esasını teşkil etmektedir. Referansları, sektörel tecrübe ve dinamizmi yansıtan TELLİOĞLU Grup, profesyonellik esasını kalite ve güven olarak sunmayı kendine misyon edinmiştir.
 
 
 
 
 
   
Copyright©2007 Tellioğlu Grup - www.tellioglugrup.com